Steel Plate Shot prish Makinat për profilizimin

Përshkrim i shkurtër:

https://www.dx-blast.com/uploads/Steel-Plate-Roller-Conveyor-Type-Shot-Blasting-Machine.mp4 Steel Plate Shot Blasting Machines for Profiling is one of the roller conveyor shot blasting machines , are designed and produced by adopting the advantages of similar products from both within the country and abroad. Boasting state-of-the-art speeds to remove surface contamination, scale and other impurities from the surface. 1) DX steel plate shot blasting machine is widely used in the field of cons...


 • Origjina e produktit: China
 • Item No .: DX-RCBM-02
 • Porti i Transportit: China
 • Koha Lead: Në 35-50 ditë
 • Pagesës: T / T, L / C
 • Detail Product

  Steel Plate Shot prish makina për profilizimin  është një nga makinat e shtënë transportues rul prish  ,  janë të dizajnuara dhe të prodhuara duke miratuar avantazhet e produkteve të ngjashme nga të dyja brenda dhe jashtë vendit. Lëvdatë shtet-e-artit-shpejtësi për të hequr kontaminimit sipërfaqe, shkallë dhe papastërtitë tjera nga sipërfaqja.
  1) pjatë çeliku DX shtënë prish makinë është përdorur gjerësisht në fushën e ndërtimit, ura, ndërtimit të anijeve, lokomotivë dhe industrinë e hapësirës ajrore.
  2) Ky descaling sisteme janë në dispozicion për një shumëllojshmëri të gjerë të prodhimeve të çelikut, të tilla si pllaka çeliku, fleta, shirita, telat, bare, shufra, pllaka, i mbështjellë dhe të fabrikuara forma strukturore, dhe të ndryshme weldments, tub, tub dhe gazit cilindra.
  DX Shpërthimi ofron një gamë të shiritat rul nga makina të vogla të thjeshta për makinat e rënda dhe linjat e plotë të ruajtjes, të cilat mund të me 4,6,8,10,12 njësi timon.

  Steel Plate Shot prish Machines

  Details Machine:

  1) Numri dhe fuqia e turbina janë zgjedhur sipas kursit prodhimit kërkesë.
  2) Sistemi i kontrollit PLC, me cilësi të qëndrueshme dhe të lehtë për të marrë mbështetje nga lokale.
  3) Pjesët kryesore të komponentëve miratojnë markë të famshme botërore, të tilla si Siemens, Omron, Schneider, Mitsubishi.
  4) Me ndarësin e daulleve rrotullues BE, shkalla e lartë e ndarjes
  5) Të gjitha makinat e prishjes së shtënave janë plotësisht të integruara me sisteme tërheqëse tërheqëse, ndarës dhe mbledhës pluhuri.
  6) 20 vjet inxhinierë me përvojë, shërbim të përshtatur në dispozicion.
  7) Mbështetja e shërbimit pas shitjes do të ofrohet brenda 24 orëve.
  Parametri i teknologjisë :

  DX çeliku Shot Plate prish Machine
  pika Lloji DX698 DX6912 DX6915 DX6920 DX6925 DX6930 DX6940
  Gjerësia e copë punë (mm) ≤800 ≤1200 ≤1500 ≤2000 ≤2500 ≤3000 ≤5000
  Lartësia e copë punë (mm) ≤300 ≤400 ≤500 ≤600 ≤600 ≤650 ≤650
  Pastrimi normë (m / min) 0,5-4 0,5-4 0,5-4 0,5-4 0,5-4 0,5-4 0,5-4
  Shot prish norma (kg / min) 4 * 125 4 * 125 4 * 200 6 * 250 6 * 250 6 * 250 8 * 250

  Steel Plate Shot prish Makinat për profilizimin

  DX shpëtuese mund të sigurojë një zgjidhje të përshtatur projektuar për të përshtaten kërkesave tuaja me inxhinierike dhe prodhimit tonë objekteve dhe ne jemi shumë krenarë që makinat tona takohen me një pritje të favorshme nga klientët tanë.
                                          TURBINA E PERFORMANCS S HIGH LART DX
  Rul transportues shtënë prish makine DX HIGH PERFORMANCE TURBINA

  Shkarko:
  Nëse keni kërkesa të veçanta, ju lutem shkarkoni  Blasting Pajisjeve Pyetësorit  për referencë tuaj.


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  Produkte të lidhura

  Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!