Na kontaktoni

DX-shpërthim CO., LTD.

Zyrë qendrore

No.799, Hubin South Road, Siming Dist., Qyteti Xiamen, China.

telefon

 + 86-592-5185561

whatsapp

 +86-13625005289

Duan të punojnë me ne?

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
WhatsApp Online Chat!