Mekanike Recycling Sand prish Booth

Përshkrim i shkurtër:

Manual sand blasting booth mainly includes Blasting chamber, Sandblasting tank, Abrasive circulation system, Lighting system, Dust Collector, trolley system, Electric control system and other parts. The surface finish level can achieve Sa2.5. Blasting body is made of sandwich panel and steel plate, it is a strong, seal and spacious operation space to clean the workpiece. Blasting chamber is consist of body shell, left and right side wall, lateral wall, roof, protection plate, etc.   ...


 • Origjina e produktit: China
 • Item No .: DX-BR-02
 • Porti i Transportit: China
 • Koha Lead: Në 35-50 ditë
 • Pagesës: T / T, L / C
 • Detail Product

  Manual Sand prish kabinë  kryesisht përfshin dhomë prish, tank sandblasting, sistemi gërryes qarkullim, sistemi i ndriçimit, Pluhuri Collector, sistemi karrocë, sistemit elektrik kontrollit dhe pjesë të tjera. Niveli i përfundojë sipërfaqe mund të arrijë Sa2.5.

  Trupi prish është bërë nga panel sanduiç dhe pllakave të çelikut, kjo është një e fortë, vulë dhe hapësirë ​​të bollshme operacion për të pastruar workpiece. Prish dhomë është të përbëhet nga shell trupit, majtas dhe djathtas mur anësor, mur anësor, çati, pjatë mbrojtjen, etj

  rërë prish kabinë

   

  Teknologji parametër:
  Pjesa I pieces Pjesët e punës dhe parametri i përpunuar
  1 Madhësia e brendshme e dhomës së prishjes së rërës (L * W * H) 8000 * 6000 * 5000 mm
  2 Madhësia e dyerve të dhomës së prishjes së rërës (W * H) 6000 * 4000 mm
  3 Pesha maksimale Pesha maksimale
  4 Niveli i mbarimitMund të arrihet Sa2 .5 (GB8923-88) 
  5 Shpejtësia e përpunimit 15-30 m2 / orë
   (niveli AD për materialin origjinal të sipërfaqes dhe kërkesat për pastrim të pjesës së punës, operatori fillon sasinë e ndryshme të armëve për prishje)   

  rërë prish kabinë për sipërfaqe mbarimit 

  DX shpëtuese mund të sigurojë një zgjidhje të përshtatur projektuar për të përshtaten kërkesave tuaja me inxhinierike dhe prodhimit tonë objekteve dhe ne jemi shumë krenarë që makinat tona takohen me një pritje të favorshme nga klientët tanë.

   
  Shkarko:
  Nëse keni kërkesa të veçanta, ju lutem shkarkoni  Blasting Pajisjeve Pyetësorit  për referencë tuaj.


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  Produkte të lidhura

  Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!