Контактирајте нас

ДКС-БЛАСТ ЦО., ЛТД.

Седиште

Но.799, Хубин Јужна друмског, Симинг гг., Ксиамен Градски, Кина.

телефон

 + 86-592-5185561

whatsapp

 +86-13625005289

Желе да раде са нама?

Пошаљите нам поруку:

Напишите своју поруку овде и пошаљите нам

Пошаљите нам поруку:

Напишите своју поруку овде и пошаљите нам
ВхатсАпп Мессенгер Удји на цхат!