Ролери Транспортни Shot експлозијата Mc

Машина за размалување со истрела на ролери, може да се користи во повеќе полиња, како што се:

Генерички структурни работи од челик (плочи, делови и челични конструктивни работи);

* Бродоградба индустрија;

* Railелезничка индустрија;

* Парчиња земјоделски машини;

* Камионска шасија;

* Рамки за прозорци и врати;

* Цевки итн.

12Следна> >> Страна 1/2

Испратете ја вашата порака до нас:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
WhatsApp Онлајн Chat!