Контактирајте не

DX-експлозија CO., LTD.

Главна канцеларија

No.799, Hubin Јужна Road, Siming Дестилирана., Xiamen Сити, Кина.

Е-пошта

телефон

 + 86-592-5185561

whatsapp

 +86-13625005289

Сакаат да работат со САД?

Испратете ја вашата порака до нас:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас

Испратете ја вашата порака до нас:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
WhatsApp Онлајн Chat!