• banner6
  • banner2
  • banner11111
  • banner4444

за нас она што е следно?

Вашите производи со висок квалитет заслужуваат челик со висок квалитет завршница, нашите напредни  шут детонација систем го прави можно. DX-Експлозијата  е конструиран да се справи со детонација далеку површинска контаминација, 'рѓа, скала и други нечистотии. Оваа детонација систем зад себе остава мазна, чиста површина на производи од челик површини, агли, делови или компоненти кои е во согласност со ISO9001 стандардот и е подготвен за монтажа или сликарство.

Научи повеќе
Земете го сега

Шут детонација опрема

  • 1-1-1
  • 2-2-2
  • 3-3-2
  • 4-2-2
  • 5-2-2

Испратете ја вашата порака до нас:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
WhatsApp Онлајн Chat!